برنامه مونتاژ صورت و بدن با نرم افزار CoolwareMax Face Off Max 3.1.8.8 که یکی از برترین نرم افزارهای مونتاژ و روتوش تصاویر می باشد.
بدون شک دیده اید که در عکس هایی مونتاژ شده سر خود را به سر یک هنرپیشه معروف عوض کرده اند یا از این مدل های بسیار جالب که شاید شما نیز دوست داشته اید مونتاژ کاری حرفه ای شوید ولی وقت کافی نداشته اید. و در کل کارهای بسیار جالبی را با میکس و مونتاژ انجام می دهند. درباره مونتاژ عکس اکثر افراد بر این تصورند که این کار تنها با فتوشاپ و نرم افزار های اختصاصی که نیاز به علم رایانه و علم میکس و مونتاژ دارند امکان پذیر خواهد بود اما امروز می خواهیم شما را در وب سایت یک موبایل نرم افزار با نرم افزار تعویض چهره قدرتمند CoolwareMax Face Off Max آشنا سازیم که شما را قادر میسازد تا بدون دانستن علم رایانه و مونتاژ عکس به آسانی جای صورت هر شخصی را بر روی عکس شخصی دیگر قرار دهید که گاها این کار بسیار سرگرم کننده و جالب خواهد بود. این نرم افزار مونتاژ چهره که یک نرم افزار گرافیکی محسوب می شود، بسیار ساده بوده و شما می توانید با چند کلیک و تعیین عکس های تلفیق شونده، عکس مورد نظر خود را بدون تنظیمات مشکل و طاقت فرسا ایجاد و با هر خروجی ایجاد نمایید.
این نرم افزار میکس عکس CoolwareMax Face Off Max از تمپلیت های آماده ای نیز برخوردار است که شما را برای ساخت چهره هایی با بدن های مختلف یاری خواهد داد. شما در این نرم افزار مونتاژ چهره قادرید فایل های ایجادی خود را که گاها خنده دار و سرگرم کننده هستند از طریق راههای ارتباطی مختلف مانند Email, myspace, facebook, ecards, fakes, jokes به اشتراک گذاشته و در دسترس عموم قرار دهید. امیدواریم با دانلود نرم افزار میکس عکس بتوانید تصاویر جذاب و دیدنی را بسازید و از آنها لذت ببرید.

مونتاژ و روتوش عکس